Szkoła Perkusji Marimba Laboratory Kraków

Kategoria Muzyk
Wiek 28
Miasto Kraków (woj. Małopolskie)
Gatunek Rock, Jazz, Funk
Instrument Perkusja
Sprzęt Zestawie perkusyjny (perkusji rozrywkowej), instrumenty klasyczne (Werbel, Marimba, Wibrafon, ksylofon, dzwonki) oraz Afrykańskie bębny (Djembe, Conga, Bongosy, Cajon etc.).
http://marimbalaboratory.pl/
https://www.facebook.com/szkolaperkusjikrakow/?ref=bookmarks
https://www.youtube.com/channel/UCQ_V3-9DxqoXI1DfE815i0Q?view_as=subscriber
Telefon Zaloguj się żeby zobaczyć
Pierwsza w Polsce Kompletna Szkoła Perkusji. Świeżo otwarte miejsce prowadzone przez wciąż występującego w kraju i za granicą, Jakuba Frączka- perkusistę. Laureat licznych konkursów, solista, kameralista oraz muzyk orkiestrowy koncertujący w Niemczech, Włoszech, Grecji, Szwecji, Bułgarii a nawet w nowojorskim Carnegie Hall w USA. Po wielu latach nauczania w szkołach państwowych i niepublicznych postanowił otworzyć swoją, pierwszą kompletną szkołę perkusji oferującą naukę gry nie tylko na zestawie perkusyjnym (perkusji rozrywkowej) ale i na instrumentach klasycznych (Werbel, Marimba, Wibrafon, ksylofon, dzwonki) oraz Afrykańskich bębnach (Djembe, Conga, Bongosy, Cajon etc.).

Ogłoszenia

ID #1106 | 28 sierpnia 2019

Szkoła Perkusji Marimba Laboratory Kraków (perkusista, lat 28) szuka perkusisty/perkusistki w dowolnym wieku

Pierwsza w Polsce Kompletna Szkoła Perkusji. Świeżo otwarte miejsce prowadzone przez wciąż występującego w kraju i za granicą, Jakuba Frączka- perkusistę. Laureat licznych konkursów, solista, kameralista...

Kraków
  • Rock
  • Jazz
  • Funk

Video