| ID |
#8696 |
| Data publikacji |
6 lutego 2026 |
| Poszukiwany |
Fletnista Pana/Fletnistka Pana
|
| Wiek |
od 35 do 55 lat
|
Projekt metalowy (nie ekstremalny) z Zagłębia pod nieoficjalnym szyldem/kryptonimem ;) "Bunk(i)eR" szuka wykonawców. A konkretnie gitary (przynajmniej jednej), wokalu i perkusji.
Jeżeli chodzi o wokal to potrzebny konkretny scream, growl + mile widziana umiejętność śpiewania. Teksty głównie ENG, PL też.
Gitara - strój jeszcze do uzgodnienia, możemy napierdzielać w samych gaciach. ;)
Materiału jest w 3 doopy i trochę - starszego, nowszego, skończonego i nie do końca, nagranego i nie. Plus wspólnie wybrane covery. Wszycho elegancko rozpisane w tabach GP, więc łatwe do przyswojenia.
Najciekawsze motywy powstają w większej bandzie, więc mile widziane dorzucenie do pieca własnych riffów, w tym całych (ka)wałków.
Najlepiej ludzie w podobnym wieku, czyli 40+ krzyżyków na karku. Szukam ludzi niemarudnych, towarzyskich, w miarę zdyscyplinowanych i z poczuciem humoru.
Próby raz w tygodniu w początkowo wynajmowanej salce.